Alle partier

Rangeret efter angrebsandel i kommentarsporene. Klik på et parti for at se detaljer.

Kun partier med mindst 200 kommentarer i den valgte periode vises, for at sikre statistisk relevans.

Partier

#PartiMedlemmerKommentarerAngrebAndel▼
1RVRadikale Venstre650.1635.42110,8%
2DDDanmarksdemokraterne – Inger Støjberg1682.2198.37510,2%
3MModeraterne1238.2833.7479,8%
4DFDansk Folkeparti6112.9539.9168,8%
5ELEnhedslisten852.0473.4056,5%
6VVenstre2349.3592.9806,0%
7ALTAlternativet621.6991.2785,9%
8LALiberal Alliance1579.8884.1445,2%
9SSocialdemokratiet51232.83112.0295,2%
10BPBorgernes Parti – Lars Boje Mathiesen138.0961.3673,6%
11KFDet Konservative Folkeparti1016.7175943,6%
12SFSocialistisk Folkeparti1544.8851.3132,9%
13IAInuit Ataqatigiit179770,9%