V

Venstre

23 medlemmer

Overblik

889Opslag analyseret
49.359Kommentarer
2.980Angreb fundet
6,0%Angrebsandel

Udvikling over tid

Angrebsandel per måned (sidste 4 år)

Medlemmer

#PolitikerKommentarerAngrebAndel
1Sophie LøhdeMF, indenrigs- og sundhedsministeren2.8532398,4%
2Troels Lund PoulsenMF, forsvarsministeren16.8191.3738,2%
3Hans AndersenMF5.3913616,7%
4Preben Bang HenriksenMF407266,4%
5Morten DahlinMF, kirkeministeren3.9552456,2%
6Jan E. JørgensenMF916566,1%
7Jacob JensenMF, ministeren for fødevarer, landbrug og fiskeri3.6411804,9%
8Marlene Ambo-RasmussenMF741324,3%
9Anni MatthiesenMF1.412564,0%
10Marie BjerreMF, europaministeren4.4621663,7%
11Christian Friis BachMF1.868643,4%
12Søren GadeMF2.677863,2%
13Torsten Schack PedersenMF, ministeren for samfundssikkerhed og beredskab908273,0%
14Erling BonnesenMF817242,9%
15Louise ElholmMF27782,9%
16Christoffer Aagaard MelsonMF513122,3%
17Thomas DanielsenMF, transportministeren38371,8%
18Linea Søgaard-LidellMF20631,5%
19Stephanie Loseøkonomiministeren1.104151,4%
20Heidi BankMF000,0%
21Erik Veje RasmussenMF500,0%
22Hans Christian SchmidtMF300,0%
23Kim ValentinMF100,0%