Alle politikere

Rangeret efter andelen af angrebskommentarer i deres kommentarspor. Klik på en politiker for at se detaljer.

Kun politikere med mindst 200 kommentarer i den valgte periode vises, for at sikre statistisk relevans.

Politikere

#PolitikerPartiKommentarerAngrebAndel▼
1Mikkel BjørnMFDF8.1241.42517,5%
2Steffen LarsenMFLA1.97233617,0%
3Charlotte Munch PaslerMFDD81813516,5%
4Nick ZimmermannMFDF16.1352.51615,6%
5Samira NawaMFRV15.0122.24615,0%
6Rosa LundMFEL3.17644614,0%
7Martin LidegaardMFRV11.3341.58214,0%
8Helena Artmann AndresenMFLA1.83525513,9%
9Sandra Elisabeth SkalvigMFLA3605013,9%
10Mohammad RonaMFM82310112,3%
11Lotte RodMFRV7469012,1%
12Betina KastbjergMFDD7108512,0%
13Christina Egelunduddannelses- og forskningsministerenM1.68120112,0%
14Inger StøjbergMFDD46.6325.50611,8%
15Yildiz AkdoganMFS5266211,8%
16Peder HvelplundMFEL3.95145711,6%
17Charlotte Bagge HansenMFM5386111,3%
18Lars Løkke RasmussenMF, udenrigsministerenM29.8513.19310,7%
19Helene BrydensholtMFALT4.22445010,7%
20Rasmus StoklundMF, udlændinge- og integrationsministerenS20.8062.0279,7%